Marianne Åberg oljemålning
2014-01-04
223928
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ÅGREN, Marianne (född 1943): "Papegojor", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 61x50 cm