Teckningar 1800/1900-tal
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TECKNINGAR (1800/1900-tal): bl a Johannes Martin Grimelund (1842-1917), Einar Torslow, Dahlström mfl, blyerts, varierande mått
Kuntoraportti
Skador
223932
Päivämäärä:
2014-01-04