Spelbord Queen Anne

Spelbord Queen Anne
Spelbord Queen Anne
Spelbord Queen Anne
Spelbord Queen Anne
Spelbord Queen Anne
Spelbord Queen Anne
Spelbord Queen Anne
Spelbord Queen Anne
Spelbord Queen Anne
Spelbord Queen Anne

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPELBORD, ek, 1700-tal, Queen Anne, beslag i mässing med dekor av lejon märkta HJR, höjd 76, mått uppfällt läge 82x74 cm

Skiva med slitage och fläckar, nyckel saknas, ej ursprungliga beslag

223934

2014-01-04