Spelbord Queen Anne
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPELBORD, ek, 1700-tal, Queen Anne, beslag i mässing med dekor av lejon märkta HJR, höjd 76, mått uppfällt läge 82x74 cm
Skiva med slitage och fläckar, nyckel saknas, ej ursprungliga beslag
223934
2014-01-04