Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HOLM, Per Daniel (1835-1903): Alplandskap, signerad P D Holm Karlsruhe 1866, intygad a tergo av Gustaf Jaensson, olja på duk, ca 67x103 cm
223936
2014-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här