Per Daniel Holm oljemålning

Per Daniel Holm oljemålning
Per Daniel Holm oljemålning
Per Daniel Holm oljemålning
Per Daniel Holm oljemålning
Per Daniel Holm oljemålning
Per Daniel Holm oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HOLM, Per Daniel (1835-1903): Alplandskap, signerad P D Holm Karlsruhe 1866, intygad a tergo av Gustaf Jaensson, olja på duk, ca 67x103 cm

223936

2014-01-04