Matthäus Merian dä hans art Old Masters

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MERIAN D.Ä., Matthäus, hans art (1700-tal): Porträtt av Gustav II Adolf - bröstbild, olja på pannå, 24,5x20 cm
Inskription på baksidan: Gustav: Adolph: Gother: Suecor: et Vandal: Rex

223937

2014-01-04