Bänk Nationalmuseums fasta inredning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, 1900-talets andra hälft, gråmålad, höjd 39, 150x36 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Skador, färgbortfall

223940

2014-01-04