Bänk Nationalmuseums fasta inredning
2014-01-12
223941
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄNK, 1900-talets andra hälft, gråmålad, höjd 39, 150x36 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Skador, färgbortfall