Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BÄNK, 1900-talets andra hälft, gråmålad, höjd 39, 150x36 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Zustandsbeschreibung
Skador, färgbortfall
223941
2014-01-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner