Bänk Nationalmuseums fasta inredning

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BÄNK, 1900-talets andra hälft, gråmålad, höjd 39, 150x36 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Zustandsbeschreibung

Skador, färgbortfall

223941

2014-01-12