Bänk Nationalmuseums fasta inredning

Klubbat för:

5 800 SEK

2 000 SEK

BÄNKAR, 2 st ihopmonterade, 1900-talets andra hälft, gråmålad, höjd 39, 150x36 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Skador, färgbortfall

223942

2014-01-12