Klubbat för:
5 800 SEK
2 000 SEK
BÄNKAR, 2 st ihopmonterade, 1900-talets andra hälft, gråmålad, höjd 39, 150x36 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Skador, färgbortfall
223942
2014-01-12