Fat Flora Danica

Fat Flora Danica
Fat Flora Danica
Fat Flora Danica
Fat Flora Danica
Fat Flora Danica
Fat Flora Danica
Fat Flora Danica
Fat Flora Danica

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FAT, "Flora Danica", Den Kongelige Porcelainsfabrik, Danmark, 1900/2000-tal, porslin, polykromt målad dekor av växter ur den danska floran, förgylld kantbård, märkt ROYAL COPENHAGEN DENMARK 384, diameter ca 35 cm

223955

2014-02-10