Servietter damast

Servietter damast
Servietter damast

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVIETTER, 6 st., linne, 1800-talets andra hälft, märkta med monogram L v R Lagerberg och von Rosen, spegeln med krans och strödda blommor omgärdad av blomgirland med band, yttre smalbård med palmettdekor, ca 90x74 cm vardera

Fläckar, smärre bristningar och lagningar

223970

2014-01-20