Skedar punschbägare silver

Skedar punschbägare silver
Skedar punschbägare silver
Skedar punschbägare silver
Skedar punschbägare silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEDAR, 3+2+2 st, bl.a. modell gammal fransk och svensk rund, PUNSCHBÄGARE, 4 st, ASSIETTGAFFEL, PLOCKGAFFLAR, 3 st, SOCKERSKED, SERVIETTRING, silver, totalvikt ca 580 g

Slitage, smärre bucklor, delvis med gravyr

223974

2014-01-04