Skedar punschbägare silver
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKEDAR, 3+2+2 st, bl.a. modell gammal fransk och svensk rund, PUNSCHBÄGARE, 4 st, ASSIETTGAFFEL, PLOCKGAFFLAR, 3 st, SOCKERSKED, SERVIETTRING, silver, totalvikt ca 580 g
Slitage, smärre bucklor, delvis med gravyr
223974
2014-01-04