Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CIPRIANI Adolfo (act.1880-1930): efter, Skulptur, kvinna med skynke, signerad A. Oiprani, vit marmor, ca 63 cm
Zustandsbeschreibung
Huvudet löst, skador, slitage, sockel limmad
223986
2014-01-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner