Vas Daum

Vas Daum
Vas Daum
Vas Daum
Vas Daum

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VASER, 2 st, Daum, Frankrike, signerad Daum Nancy, marmorerad fond, oval form med rektangulär mynning, höjd 11, 5-12 cm

Obetydliga mynningsnagg

223993

2014-01-04