Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VASER, 2 st, Daum, Frankrike, signerad Daum Nancy, marmorerad fond, oval form med rektangulär mynning, höjd 11, 5-12 cm
Obetydliga mynningsnagg
223993
2014-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här