Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅL, grönt glas, signerad Daum Nancy, etsad dekor av blommor med text, höjd, diameter

Smärre repor

223999

2014-01-04