Jirôme Zetterquist oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZETTERQUIST, Jirôme (1899-1969): "Vid Stranden", signerad Jirôme Zetterquist, olja på pannå, 81x65 cm

224002

2014-01-08