Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ZETTERQUIST, Jirôme (1899-1969): "Vid Stranden", signerad Jirôme Zetterquist, olja på pannå, 81x65 cm
224002
2014-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här