Bord rokoko 1700-tal

Bord rokoko 1700-tal
Bord rokoko 1700-tal
Bord rokoko 1700-tal
Bord rokoko 1700-tal
Bord rokoko 1700-tal
Bord rokoko 1700-tal
Bord rokoko 1700-tal
Bord rokoko 1700-tal
Bord rokoko 1700-tal
Bord rokoko 1700-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD med låda, rokoko, 1700-tal, furu, grönmålad benställning, betsad bordsskiva, höjd 68, 115x68 cm

Slitage, färgbortfall

224015

2014-01-08