Tebord med fajansskiva 1900-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEBORD, med fajansskiva, underrede i rokokostil, höjd 72, 80x54 cm

Krackelerad, smärre slitage

224016

2014-01-08