Takarmtur Contrast

Takarmtur Contrast
Takarmtur Contrast

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Smärre skador, smärre bucklor

224033

2014-01-25