Lars Ramstedt akryl

Lars Ramstedt akryl
Lars Ramstedt akryl
Lars Ramstedt akryl
Lars Ramstedt akryl
Lars Ramstedt akryl
Lars Ramstedt akryl

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RAMSTEDT, Lars (född 1953): Komposition i rött, signerad och daterad 84, akryl på duk, 75x56 cm

224048

2014-01-08