Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, Fagerhults Belysning, vitlackerad, höjd ca 95, diameter ca 70 cm.
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Smärre skador och slitage
224058
2014-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här