Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
LARSSON, Carl (1853-1919): Landskap hässjor, signerad C.L., akvarell, 17x25 cm
Med dedikation: "Till fr K hedin med tack"?
224063
2014-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här