Carl Larsson akvarell

Carl Larsson akvarell
Carl Larsson akvarell
Carl Larsson akvarell
Carl Larsson akvarell

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919): Landskap hässjor, signerad C.L., akvarell, 17x25 cm
Med dedikation: "Till fr K hedin med tack"?

224063

2014-01-08