Maria Boczewska litografi

Maria Boczewska litografi
Maria Boczewska litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOCZEWSKA, Maria (född 1940): "Vid Sofia kyrka", signerad Maria Boczewska, 167/360, färglitografi, 53x64 cm

224065

2014-01-09