Damarmbandsur Laeger-LeCoultre 18 k guld
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAMARMBANDSUR, Jaeger-LeCoultre, manuellt verk, länk korridormatta, 18 k guld, 1930-40-tal, längd 17,5 cm, nr A 444143, total vikt ca 32,5 g
Länk ej ursprunglig, glas med repor, urtavla något smutsad, ej funktionstestad
224071
2014-01-10