Damarmbandsur Laeger-LeCoultre 18 k guld

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAMARMBANDSUR, Jaeger-LeCoultre, manuellt verk, länk korridormatta, 18 k guld, 1930-40-tal, längd 17,5 cm, nr A 444143, total vikt ca 32,5 g

Länk ej ursprunglig, glas med repor, urtavla något smutsad, ej funktionstestad

224071

2014-01-10