Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ÅGÅRD, Charlotte (samtida): Allé, monogramsignerad Å, olja på duk, 45x55 cm
PROVENIENS: Färg och Form
Zustandsbeschreibung
224084
2014-01-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner