Lars Andersson oljemålning
2014-01-08
224096
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERSSON, Lars (född 1957): Komposition med skärgårdsmotiv, olja på duk, signerad LA a tergo, 33x41 cm