Max Brünning etsning

Max Brünning etsning
Max Brünning etsning
Max Brünning etsning
Max Brünning etsning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRÜNNING, Max (1887-1968): Kvinnoporträtt, signerad Max Brünning, etsning, 41x27 cm

Beskuren utanför bild

224097

2014-01-08