Sidobord Folke Olsson

Sidobord Folke Olsson
Sidobord Folke Olsson
Sidobord Folke Olsson
Sidobord Folke Olsson
Sidobord Folke Olsson
Sidobord Folke Olsson
Sidobord Folke Olsson
Sidobord Folke Olsson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDOBORD, 1 par, 1960-tal, modell Senator, design Folke Olsson, höjd 52, 70x53 cm vardera

Obetydligt slitage

224106

2014-01-08