Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, "Supercirkel", Bruno Mathsson och Piet Hein för Fritz Hansen, svart blank laminerad skiva, förkromat underrede, etikettmärkt, höjd 52, 91x91 cm
Slitage, repor, kantskador
224115
2014-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här