Soffbord Bruno Mathsson

Soffbord Bruno Mathsson
Soffbord Bruno Mathsson
Soffbord Bruno Mathsson
Soffbord Bruno Mathsson
Soffbord Bruno Mathsson
Soffbord Bruno Mathsson

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, "Supercirkel", Bruno Mathsson och Piet Hein för Fritz Hansen, svart blank laminerad skiva, förkromat underrede, etikettmärkt, höjd 52, 91x91 cm

Slitage, repor, kantskador

224115

2014-01-09