Skrin tallrik silver
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIN, silver, inredning av trä, höjd ca 5,5, 15x23 cm, total vikt inklusive inredning ca 760 g, TALLRIK, silver, Tesi, 1948, diameter ca 28 cm, vikt ca 290 g
Slitage, obetydliga bucklor, fat med monogramgravyr
224120
2014-01-09