Skrin tallrik silver

Skrin tallrik silver
Skrin tallrik silver
Skrin tallrik silver
Skrin tallrik silver
Skrin tallrik silver
Skrin tallrik silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIN, silver, inredning av trä, höjd ca 5,5, 15x23 cm, total vikt inklusive inredning ca 760 g, TALLRIK, silver, Tesi, 1948, diameter ca 28 cm, vikt ca 290 g

Slitage, obetydliga bucklor, fat med monogramgravyr

224120

2014-01-09