Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

VITRINSKÅP, 1980-tal, svart stomme, 3 hyllplan i glas, belysning, höjd 160, 60x52 cm

Slitage, repor

224127

2014-01-09