Charlotte Ågård oljemålning

Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): Porträtt, monogramsignerad Å, olja på duk, 61x50 cm
PROVENIENS: Färg och Form

224140

2014-01-20