Damfickur och brosch
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DAMFICKUR, 18 k guld, ca 1850, insida märkt cylindre huit rubis Patek Geneve, savonettboett, emaljtavla, cylindergång, boett nr:66617, boett med dekor i emalj och rosenstenar, nyckel och etui medföljer, diameter 31 mm, BROSCH, 18 k guld, rosettform, totalvikt ca 22 g
Boett med lagning, lös visare, slitage
224157
2014-01-10