Damfickur och brosch

Damfickur och brosch
Damfickur och brosch
Damfickur och brosch
Damfickur och brosch
Damfickur och brosch
Damfickur och brosch
Damfickur och brosch
Damfickur och brosch
Damfickur och brosch
Damfickur och brosch

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DAMFICKUR, 18 k guld, ca 1850, insida märkt cylindre huit rubis Patek Geneve, savonettboett, emaljtavla, cylindergång, boett nr:66617, boett med dekor i emalj och rosenstenar, nyckel och etui medföljer, diameter 31 mm, BROSCH, 18 k guld, rosettform, totalvikt ca 22 g

Boett med lagning, lös visare, slitage

224157

2014-01-10