Skåp Pastoe

Skåp Pastoe
Skåp Pastoe
Skåp Pastoe
Skåp Pastoe
Skåp Pastoe
Skåp Pastoe

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅP, Pastoe, Holland, 1900-talets slut, jalusidörrar, svart, höjd 73, 120x37 cm

Skiva med skador, slitage

224161

2014-01-09