Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, ekfanér, höjd 182, 204x47 cm

Brukslitage, fanérskador

224189

2014-01-09