Bengt Wallberg serigrafier

Bengt Wallberg serigrafier
Bengt Wallberg serigrafier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALLBERG, Bengt (1931-2004): Kompositioner, signerad och daterade Wallberg, serigrafier, bladmått 27x29 resp 30x29 cm

224200

2014-01-09