Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, dubbla utdragsskivor, brännmärkt AB Säffle Möbelfabrik Design Arkitekt M.A.A. Tove & Edv.Kindt-Larsen Made in Sweden, höjd 50, 150x66 cm

Fanérskador, fläckar

224202

2014-01-10