Tallrikar och fat, Kina 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 6+1 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter tallrikar 22 cm, fat 15cm

Nagg

224204

2014-01-10