Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 6+1 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter tallrikar 22 cm, fat 15cm
Nagg
224204
2014-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här