Servisdelar, Kanton

Servisdelar, Kanton
Servisdelar, Kanton
Servisdelar, Kanton
Servisdelar, Kanton
Servisdelar, Kanton
Servisdelar, Kanton
Servisdelar, Kanton
Servisdelar, Kanton

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVISDELAR, 13 st, porslin, Kina, Kanton, betående av, 6 assietter, 3 koppar med fat, flaska

Nagg, lagningar

224210

2014-01-10