Karin Dahlin serigrafi

Karin Dahlin serigrafi
Karin Dahlin serigrafi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAHLIN Karin (samtida): "Travelling with Fabergé", signerad och numrerad 26/90, färgserigrafi, 45x33 cm

Märken

224227

2014-01-09