Curt Asker CF Reuterswärd etsningar

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

Curt ASKER (född 1930): Carl Fredrik REUTERSWÄRD(född 1934): Kompositioner, signerade, etsningar, ea, rammått 42x29 resp 56x42 cm

224229

2014-01-09