Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
Curt ASKER (född 1930): Carl Fredrik REUTERSWÄRD(född 1934): Kompositioner, signerade, etsningar, ea, rammått 42x29 resp 56x42 cm
224229
2014-01-09