Etsning Hans Norsbo

Etsning Hans Norsbo
Etsning Hans Norsbo
Etsning Hans Norsbo
Etsning Hans Norsbo

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

NORSBO, Hans (1897-1955): Takåsvy från Gamla Stan, signerad och daterad Hans Norsbo 1941, etsning 13,5x17,5 cm

224234

2014-01-28