Oljemålning Ulf E. Wikström

Oljemålning Ulf E. Wikström
Oljemålning Ulf E. Wikström
Oljemålning Ulf E. Wikström
Oljemålning Ulf E. Wikström

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

WIKSTRÖM, Ulf E. (född 1916): "Slottet", signerad UW, 1962, olja på duk, 17x32 cm

224239

2014-01-28