Jan Håfström litografi

Jan Håfström litografi
Jan Håfström litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad, daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, 74x62 cm, oramad

224268

2014-01-10