Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm, oramad