Syskrin Karl Johan

Syskrin Karl Johan
Syskrin Karl Johan
Syskrin Karl Johan
Syskrin Karl Johan
Syskrin Karl Johan
Syskrin Karl Johan

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYSKRIN, Karl Johan, fanerat med masurbjörk, nyckelbössning av ben, inuti inredning av fack, höjd 10, 5, 25,5 x 19 cm

Nyckel finns, smärre fanerlagningar

224272

2014-01-28