Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm, oramad
224284
2014-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här