Lena Linderholm litografi

Lena Linderholm litografi
Lena Linderholm litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm, oramad

224284

2014-01-14