U Hydman-Vallien litografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 65x48 cm
Kuntoraportti
224287
Päivämäärä:
2014-01-13