U Hydman-Vallien litografi

U Hydman-Vallien litografi
U Hydman-Vallien litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 65x48 cm

Kuntoraportti

224287

Päivämäärä:

2014-01-13